Masaż

MASAŻ to zabieg polegający na wykonaniu szeregu ruchów i chwytów wywołujących określony skutek w tkankach. Balansuje napięcie mięśniowe, usuwa zmęczenie, niweluje ból i witalizuje organizm. Niejednokrotnie stosowany na okolice bólowe, połączony ze szczególnym opracowaniem chorego miejsca pozwala na pozbycie się przewlekłego bólu, uczucia zmęczenia, napięcia i dyskomfortu.

Masaż całościowy – masaż klasyczny.

Masaż częściowy – masaż klasyczny wybranej części ciała np. plecy, kończyny, twarz, stopy, dłonie.

Masaż leczniczy – masaż całego ciała lub jego części z opracowaniem miejsca bólowego, zastosowaniem specjalnych chwytów.

Masaż relaksacyjny – delikatny masaż mający na celu przywrócenie harmonii ducha i ciała, połączony z zabiegiem aromaterapii i muzykoterapii. Doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Masaż dla kobiet w ciąży – masaż opracowany specjalnie dla przyszłych Mam.

Masaż bańką chińską – wykorzystuje działanie podciśnienia i przekrwienia. Działa leczniczo, wywołując pobudzenie układu odpornościowego w chorym miejscu – przyśpiesza gojenie, wchłanianie krwiaków, poprawia ukrwienie tkanek. Wykorzystywany również w celu poprawienia kondycji skóry i tkanki podskórnej. Pomaga zwalczać cellulit, polepsza wygląd skóry, działa odżywczo i witalizująco.

Masaż sportowy – wykonywany w gorączce lub apatii przedstartowej.